Նորություններ

Լույս չի լինի Երևանում և մարզերում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 19-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երեւան քաղաքի՝

10:00-16:00 Կ.Ուլնեցու փ. 30, 30ա շենքերը եւ 1-28 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Մարգարյան փ. 4, 11, 13, 15 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 41, 43, 45, Հալաբյան փ. 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, Ֆուչիկի փ. 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 24, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11; 2-րդ նրբ. 1-7 շենքերը, Շինարարների փ. 3, 5, 7, Լենինգրադյան փ. 32, 34, 36, Արզումանյան փ. 13 շենքերը, Ծերեթելի փ. 57Ա, 59Ա, Չեխովի փ. 48, 50, 52 շենքերը, Արարատյան 1, 2 նրբանցքները, Սիլիկյան թաղ. 1, 2, 3, 6, 7 փողոցները, Գաջեգործների 1փ. 74/1, 74/2 շենքերը, Թորոմոնյան փ. 1-13, Լոմոնոսով փ. 1-5 սեփական տները, Խորենացի փ. 190, 164-178 (զույգ) եւ 211 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 1-20, Ս.Դավիթ փ. 1-10, 65-83 սեփական տները, Էրեբունի վարչական շենքը (թաղապետարանը), Ավանեսով 1փ. 7; 2փ. 4, 6, 8, 8/1 շենքերը,

10:30-16:30 Ավան՝ Իսահակյան թաղ. 1/1, 1/2, 3/3, Հովհաննիսյան փաղ. 25/1, 25/2 շշենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 17-24 փողոցները մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 15փ. 20-51; 21փ. 7-38 սեփական տները, Աբովյան փ. 11, 13 շենքերը, Սայաթ- Նովա պող. 6 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդերը, Բյուզանդի փ. 101 շենքը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 3, 13/6, 15, 34, 55 շենքերը, թիվ 198 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

Արմավիրի մարզի՝

11։00-14։00 Արշալույս գյուղը,

14։30-16։00 Ծաղկալանջ, Գեղակերտ, Հովտամեջ գյուղերը,

Արագածոտնի մարզի՝

13։00-15։00 Ապարան քաղաքի Բաղրամյան, Շահումյան, Չարենցի, Սեւակի, Հերոսամարտի փողոցները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

Արարատի մարզի՝

10։00-13։00 Մասիս քաղաքի 3-րդ, 4 -րդ փողոցները մասնակի, Փոքր Վեդի, Սուրենավան գյուղերը մասնակի,

10։00-14։00 Արարատ քաղաքի Շահումյան, Խանջյան, Իսահակյան, Երկաթուղայինների փողոցները մասնակի,

10։00-16։00 Արգավանդ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա, Հովտաշատ գյուղերը, Դաշտավան, Դարդնիկ, Զորակ, Նիզամի, Դարակերտ, Խաչփառ, Ղուկասավան, Հայանիստ գյուղերը մասնակի, Մասիս քաղաքի Նոր, 2-րդ թաղամասերը մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

10։30-16։00 Արտաշատ քաղաքի Մարքսի, Շահումյան, Թովմասյան փողոցները մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզի՝

10։00-13։00 Խնձորուտ գյուղը մասնակի,

10։00-15։00 Գնդեվազ գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Գլաձոր գյուղը մասնակի,

Շիրակի մարզի՝

10։30-16։30 Աշոցքի տարածաշրջանի Մեծ Սեպասար, Փոքր Սեպասար համայնքները իրենց հարակից հանրային բաժանորդներով,

Սյունիքի մարզի՝

10։00-15։00 Լեռնաձոր համայնքի «Բարիկավան» թաղամասը եւ Թավշուտ գյուղը:

Իրավաբան.net

  Դիտվել է`

Իրավաբան TV

Հետևեք մեզ Facebook-ում

  Պատուհանը կփակվի 6 վայրկյանից...   Փակել